Yüzyüze ve sosyal media mecralarında mecralarında ürünlerimiz satmanızı ve güvenli bir şekilde satın almanıza olanak sağlayan alışveriş sistemidir.
Kullanıcıların elektronik ticarete daha hızlı ve daha kolay giriş yapmasını amaçlayan, sosyal ağlar aracılığı ile ticarete hizmet eden bir finansal teknoloji geliştirici şirketidir.
Paym24'de üyelik ve ürün listeleme ücretsizdir.
Paym24 ile ödeme almanız için şirket olmanız gerekmez, kişisel bilgileriniz ile saniyeler içerisinde ödeme alabilirsiniz.
Paym24 ile web sitesi sahibi olmanıza gerek kalmadan Paym24.com üzerinden oluşturacağınız ödeme linkleri ile istediğiniz platformdan ödeme alabilirsiniz.
Paym24, satışı gerçekleştirilen ürünlerinizden %6 oranında komisyon almaktadır.
Paym24 aracılığıyla kredi kartı (taksitli ve/veya tek çekim) ve banka kartı ile Türk Lirası kuru üzerinden dünyanın her yerinden ödeme alabilirsiniz.
Dünyanın her yerinden Türk Lirası olarak ödeme alabilirsiniz.
Paym24’e üye olmak için, web sitesi veya şirket sahibi olmakla, uzun sıkıcı formlar ve onay süreleri ile uğraşmak gerekmez.Sitemizdeki üye ol butonuna tıklayıp, ad, soyad, e posta,cep telefonu ve şifre bilgilerini doldurduktan sonra Pazar yeri çerçeve sözleşmesini okudum kabul ediyorum seçeneğini işaretleyerek devam et butonuna tıkladıktan sonra, mailinize gelen üyeliğimi aktif et butonuna tıklayıp üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.
Gün içerisinde saat 23:59’a kadar yapılan satışların ödemeleri ertesi iş günü sisteme kayıtlı İBAN hesabına gönderilir.
Paym24’ün bağımsız yapısı ile mecra fark etmeksizin her yerde ödeme alabilirsiniz.
info@paym24.com adresimizden veya 0850 305 74 24 numaralı hattan mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz.
Uğur Açık (paym24) Şahıs Şirketi, aracılığı ile yapılan tüm işlemler 6493 Sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında kanuna uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Paym24, Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu’nca lisanslı ödeme sistem sağlayıcısı Elekse Ödeme Kuruluşu Anonim Şirketi ile iş ortaklığı yapmaktadır.
Paym24'ü internet bağlantısı bulunan bilgisayar, tablet, cep telefonu başta olmak üzere tüm cihazlarda kullanabilirsiniz.